Aqua World

Ca in fiecare lume diferita, poti fi ceea ce iti doresti aici.Lumea se schimba treptat .Fi ceva, ce nu esti in realitate, vino in lumea noastra, lumea Rpg.

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

"Sell kids for food, Wheater change moods, Spring is here again"

In jos 
AutorMesaj
Midori

Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 26
Localizare : Acum, sta parcul devastat, fatal, Mancat de cancer si ftizie, Patat de rosu carne-vie - Acum, se-nsira scene de spital.( G.Bacovia-In Parc)

MesajSubiect: "Sell kids for food, Wheater change moods, Spring is here again"   Dum Mai 10, 2009 3:31 pm

Buna! ( ce sec suna), sunt Ema, o fire aparent ciudata, cre traieste in muzica cantata de Nirvana, sunt putin obsedata. Sunt nascuta pe 12 martie 1992. IMi plac animeurile, preferatele mele sunt cele yaoi , shounen-ai si cele gen Vampire Knight, Rosario+Vampire. Ca muzica, cred ca-mi place cea zgomotoasa, ascult si muzica japoneza, normal trupele mele preferate fiind: Deathgaze, Exist Trace, The Piass, D'espairs Ray, La Mule, Phobia, Mannequin, Paradeis, Suicide Ali si Dir en grey ( in perioada cand nu erau "frati" cu Slipknot). IMi place sa ascult muzica, sa cant la chitara, da am o chitara acustica pe nume "Chaos". Si sper sa intelegem si toate alea. See ya! Like a Star @ heaven
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Madara Uchiha
Admin

Numarul mesajelor : 320
Data de inscriere : 09/05/2009
Varsta : 29

MesajSubiect: Re: "Sell kids for food, Wheater change moods, Spring is here again"   Dum Mai 10, 2009 3:52 pm

Bine ai venit,sper sa te distrezi.Postari placute. ^_^

Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 26
Localizare : Acum, sta parcul devastat, fatal, Mancat de cancer si ftizie, Patat de rosu carne-vie - Acum, se-nsira scene de spital.( G.Bacovia-In Parc)

MesajSubiect: Re: "Sell kids for food, Wheater change moods, Spring is here again"   Dum Mai 10, 2009 3:54 pm

in sfarsit cineva fara urarea "no spam" ( ca ei sunt mari englezi) multumesc Bunului Dumnezeu ^____^
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: "Sell kids for food, Wheater change moods, Spring is here again"   

Sus In jos

"Sell kids for food, Wheater change moods, Spring is here again"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Aqua World :: Welcome :: Welcome-
Mergi direct la: